Burlesque CAMP 24

with Brak komentarzy

KochanX!”Burlesque Camp” to odświeżona forma półkolonii dla dorosłych, które latami odbywały się w Toruniu pod nazwą „Little Ladies Camp”
Już od dawna pragnęliśmy zmienić formułę warsztatów, ponieważ inkluzywność to jest to na czym nam najbardziej zależy. Camp jest dla KAŻDEGO, KAŻDEJ! ❤(Zawsze tak chcieliśmy, ale poprzednia nazwa za bardzo sugerowała jedną płeć…)Zatem wracamy i zapraszamy wszystkie chętne osoby do otwarcia nowych drzwi w swojej świadomości jak i podświadomości 🙂Burleska to sztuka performatywna, na którą składa się wiele czynników oraz sekretów aby wykonywać ją dobrze. Podczas naszego Campu odbędzie się:🥀 Warsztaty z burleski klasycznej (krzesło, boa, pończocha)
🥀 Warsztat z burleski neoklasycznej *UWAGA NOWOŚĆ ( jak zrobić numer balonowy)
🥀 Burleska jako sztuka rozbierania – Warsztat Strippu
🥀 Elementy „Lap dance” w butach „szklankach” Floor work (NOWOŚĆ) <cały ten moduł zajęć prowadzi Lady AnnMart>
🥀 Warsztaty z aktorstwa < Joanna Rozkosz, aktorka teatru Horzycy>
🥀 Warsztat z makijażu scenicznego <Lady AnnMArt>
🥀 Warsztat z makijażu do sesji zdjęciowej <Kinga Piotrowska>
🥀 Wykład – konsultacja z sexuologiem <dr Aleksandra Żaczek>
🥀 Warsztat fryzjerski „Zrób to samX!” (NOWOŚĆ) <Daniel Kujawa>
🥀 Profesjonalna sesja zdjęciowa < Luna Photography>
🥀Mini show burleskowePodczas tych trzech dni napoje takie jak kawa i herbata bez ograniczeń.
Będzie można również na miejscu zakupić: pasties (nasutniki), boa z piór, rękawiczki czy wachlarze.Cena:
early birds- 16.06 – 22.07. – 650zł
middle birds – 23.07- 11.08. – 700zł
late birds – 12.08 – 20.08. -780zł
*uwaga* aby zarezerwować sobie miejsce konieczna jest wpłata bezzwrotnej zaliczki 20% pełnej kwoty. Każdą kwotę można zapłacić w dwóch lub trzech ratach.
LINK DO BILETÓW: https://www.cabaretszkola.pl/produkt/burlesque-camp/Brzmi świetnie? ❤
Zobaczysz jak dopiero świetnie będzie!

!Do zBrokacenia!

Zostaw Komentarz